קלדרון יניב

השכלה מקצועית

בוגר "הסטודיו למשחק – ניסן נתיב "- 1999
סדנת משחק מול מצלמה – רם לוי (ביה"ס לקולנוע סם שפיגל)
סדנת משחק מול מצלמה- רותי דייכס
פיתוח קול – ורד דקל

*זוכה מלגת הצטיינות קרן אמריקה- ישראל (קרן-שרת) למשחק 97'-98

טלוויזיה

פצועים בראש – HOT 3
תתחילו לארוז – ערוץ 2
מתחברים לטוב – ערוץ 66

קולנוע

הבולשת חוקרת במאי – מרק רוזנבאום
לצאת מהקווים במאי – איציק שרון
דקה בחיים פסטיבל הסרטים בירושלים במאי – רן שחר
Bowling אוניברסיטת ת"א – החוג לקולנוע במאי – אורלי בויים
מברשת שיניים ביה"ס לקולנוע סם שפיגל במאי – איתי וינוגרד
Enter a new file מכללת הדסה – ירושלים במאי – רונן כהן

 

תיאטרון

תיאטרון

"קוריולנוס" – פסטיבל עכו 2015 במאי – איתי דורון
"הבלתי נתפס "- צוותא בשיתוף תיאטרון הבימה במאי- אולג רודובילסקי
"יתוש בראש"- תיאטרון תמונע במאי – חנוך רעים
"נוימן אגדת חיילים"- תיאטרון תמונע (זוכת פרס התיאטרון 2002) במאי – אודי בן-משה "זיכרון בריא"- צוותא במאי – דפנה רובינשטיין
"פרופורציות"- צוותא במאי – אופירה זילברשטיין
"זוהר ארגוב-המחזמר" – התיאטרון העברי במאי – צדי צרפתי
"שיר המוות" – התיאטרון הערבי- עברי ביפו במאי – אולג רודובילסקי
"גטו" – התיאטרון העברי במאי – גדי צדקה

תיאטרון ילדים ונוער

"גור חתול אדם ארוך שיער" – תיאטרון הנפש – פסטיבל חיפה במאי – עופר עמרם
"חברים עד הסוף"- תיאטרון השעה הישראלי לילדים ונוער במאי – חנוך רעים
"מכות"- תיאטרון השעה הישראלי לילדים ונוער במאי – דור פלס
"די לסמים"- תיאטרון השעה הישראלי לילדים ונוער במאי – איזו ליבוביץ
"מחשבות"- תיאטרון השעה הישראלי לילדים ונוער במאי – חנוך רעים
"המסע אל הים"- תיאטרון השעה הישראלי לילדים ונוער במאי – חנוך רעים
"איש חסיד היה"- התיאטרון העברי במאי – גדי צדקה
"שלשה ראשנים " חני תיאטרון מובחר – פסטיבל חיפה במאי – שלום שמואלוב
"שברים" – התיאטרון העברי במאי – גדי צדקה
"ילדי הצל "- התיאטרון העברי במאי – גדי צדקה
"יחיד במינו"- תיאטרון הנפש במאי – שי בן עטר
"בובו ולוסינדה"- תיאטרון התיבה במאי – גל אביב
"מזוודות ומציאות " – תיאטרון התיבה במאי – גל אביב
"האביר והגבירה " – תיאטרון התיבה במאי – גל אביב

צרו קשר

כתבו אלינו ונשמח לחזור אליכם.ן בהקדם

2021 © כל הזכויות שמורות לפרי כפרי

Site By The Studio

כתבו אלינו ונשמח לחזור אליכם.ן בהקדם